paykwikcart türkiye distribütörü

Hızlı, Güvenilir ve Ekonomik satış politikasıyla hemen alışverişe başlayın.

Hakkımızda

Paykwikcart olarak 2017 yılında başladığımız paykwik resmi bayilik yolculuğumuz da piyasada öncü kuruluşlardan biriyiz.

Resmi bayi olmaktaki amacımız diğer satıcılara nazaran haftanın 7 günü 24 saat tüm imkanlarımız ile birlikte siz değerli müşterilerimize hızlı ve güvenilir hizmet vermektir.

Yine hizmetimizi waatsap aracılığı ile sitemiz üzerinden canlı bağlantı linkinden sizlere hizmet ve yardımcı olmayı hedef olarak benimsemiş çalışma arkadaşlarımızdan destek alarak yapabilirsiniz.

Paykwikcart.com olarak ana ve temel ilkelerimiz arasında sizelerin öncelikle güvenini kazanmaktır. Bununla birlikte kaliteli hizmet ve uygun fiyatlı ürünlerimiz ile sizlerin bize olan güven sadakatini en üst seviyeye çıkararak paykwik cart satışlarında tüm sektörün dikkatini çekiyoruz ve çekmeye devam edeceğiz.

Sizlere 7/24 hizmet vermeyi ilke edinmiş çalışanlarımız 4 aylık eğitim sonunda görevlerine başlamaktadır. 10 çağrı merkezi 25 personel ile ülkemiz çapında sektörde ulaşılması meşakkatli bir süreç olsada bunun vermiş olduğu heyecan 5 yıl önce başladı.

Covid-19 Tüm dünyanın yasamis olduğu pandemi olsa da sizler için arayışımızi sürdürüp sanal alışveriş üzerinde düşüncelerimizi ve fikirlerimizi sizlerin sağlıklı kalmanız için yoğunlaştırdik ve bunun sonucunda diğer satış alanlarının dışında sadece paykwik cart satışı ve bozumu konusunda sizlere hizmet vermeye devam etme kararı aldık.

Vizyonumuz

* Müşterilerimizi dinleyerek onların beklentilerini karşılamak adına çalışmalar yaparak, paykwik kart alanında değerli müşterilerimize güvenilir ve hızlı bir hizmet sunmaktır.

Misyonumuz

* Paykwik cart satışı ve bozumunda musteri beklentisine uygun rekabet gücü olan fiyatlarımız ile yüksek komisyonlar ödenmesine son vermek.
* paykwikcart.com un Türkiye genelinde sanal kart alanında paykwik cart kullanıcılarının beklentilerini karşılamak.
* Ülkemizde paykwik kart satışı alanında Türkiye ve Dünya da önde gelen tedarikcilerinden olmak.
* paykwik cart satışında müşterilerimize hizmet, güven, hız, az komisyonlar ile onların sadakatini kazanmaktır.

İlkez paykwik bozduracaktım biraz tereddüt ile yaklaşsamda gerçekten işinin hakkını veren bir işletme güvenle alışveriş yapabilirsiniz
Ahmet ŞENER
Ankara
Kendilerine vermiş oldukları hizmetten dolayı teşekkür ederim hızlı bir alışveriş oldu
Sadık ATİK
Bolu
Sürekli paykwik satın alma işlemlerimi senelerdir bu firma ile yapmaktayım
Şeyma ARSLAN
Samsun
tek kelimeyle mükemmel bir alışveriş oldu sağolun
Ali ŞAHİN
Diyarbakır

Sizlerler de memnuniyetlerinizi bize whatsapp üzerinden paylaşın hemen yayınlayalım.. Güven dolu sözleriniz için çok teşekkür ederiz.