7/24 Yardım ve Satış Hattı

0 505 032 00 55

E-Posta Adresimiz

paykwikcart@gmail.com

Ofis Adresimiz

Yener Ulusoy Bulvarı Antalya / Türkiye

Bize Yazın

İstek, Görüş ve Önerileriniz için bizime iletişime geçin

Sıkça Sorulan Sorular

Türkiye’de 5 yıldan bu yana hizmet veren firmamız hiçbir zaman hiçbir müşterisine sorun yaşatmamış aksine tüm müşterilerimiz %100 memnun kalmıştır. Sizlerde hızlı ve güvenilir bir alışveriş için hemen bize ulaşın

Satın alma işlemlerinde ürününüz en geç 2 dakika içinde teslim edilir.

Bozma işlemlerinde ise paranızın hesabınıza geçmesi dahil en geç 10 dakika sürmektedir. (Bu işlem içerisinde EFT-Havale süresi dahildir)

Alım ve Bozum işlemlerinde herhangi bir sorun çıkma yüzdesi %1’in altındadır varsayalım sorun çıktı anında bizimle iletişime geçerek maduriyetiniz en geç 5 dakika içinde giderilir.

 

Kişisel verileriniz aşağıda yazan kanun çerçevesinde kayıt ve paylaşımı yapılmamaktadır.

5237 sayılı Türk Ceza Kanunu kapsamında Özel Hayatın Gizliliğine ilişkin suçlar m.132-140 arasında düzenlenmiştir. Ceza Kanunu’muzun 136.maddesinde yer alan “Kişisel verileri hukuka aykırı olarak verme veya ele geçirme” suçu mahiyeti itibariyle “Kişisel verileri, hukuka aykırı olarak bir başkasına veren, yayan veya ele geçiren kişi, “iki yıldan” dört yıla kadar hapis cezası ile cezalandırılır.” hükmünü ihtiva etmektedir.

Türkiye sınırları içerisinde yer alan tüm banka ve finans şirketleri ile çalışmaktayız.

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing ! Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Ut elit tellus, luctus nec ullamcorper mattis, pulvinar dapibus leo.