Hızlı Paykwik
Mobil oyun siteleri ve birçok alışveriş sitesinde geçerli en güvenli ödeme sistemine hızlıca ulaşarak kullanabilirsiniz. Paykwik kartları özel olarak üretilirler ve sadece Neosurf firması tarafından belirlenirler. Sanal olarak bu kartlara sahip olarak güvenli İnternet alışverişlerinin keyfine varmak ve oyun sitelerinde güvenle oynamak olanaklıdır. Sitemizde yeterli kart stoku bulunmakta olup talepleriniz hızla karşılanmaktadır. Kullanım kararı vererek, limitinizi seçmek ise size kalır. EUR cinsinden limitlerden istediğinizi seçebilir ve hemen satın alabilirsiniz. Kartınız limit bitiminde kendini otomatik olarak imha eder ve bilgilerinizin çalınma riskini ortadan kaldırır.
Kartıma Nasıl Ulaşacağım?
7 gün 24 saat hizmet anlayışı ile günün istediğiniz saatinde kartınıza ulaşmak mümkündür. Tek karar vermeniz gereken ise limitinizi belirlemektir. Kartlar ve kart kullanımları hakkında detaylı bilgiyi uzman iletişim personelimizden talep edebilirsiniz. Hızlı Paykwik sahibi olmak için limitinizi belirledikten sonra WhatsApp veya Canlı İletişim Hattından bizimle iletişim kurabilirsiniz. Gerekli bilgileriniz alındıktan sonra kart limit bedelini göndermeniz için banka hesap numaraları verilecektir. Ödeme aldığımız tercihinize uygun banka hesabına bedeli gönderebilirsiniz. Havaleniz onaylandığı zaman telefonunuza bilgi gelecektir. Artık kartınıza ve kodunuza kavuştunuz. Şimdi rahatça İnternet üzerinden alışveriş yapabilir oyun sitelerinde kullanabilirsiniz.
Paykwik karta ve koduna sahip olmak bu kadar kolay. Kartınız limit bitiminde otomatik olarak kendini imha eder ve tekrar kullanılamaz hale gelir. Size gönderilen kodu ve kart bilgilerini kaybetmeyiniz. Yüksek güvenlik önlemleri nedeniyle bilgiler kayıt altına alınmamaktadır.

Bir cevap yazın

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Post comment